Planeo Elektro

Otváracia doba:

Po - Pia: 9.00 - 20.00

Kontakty:

E-mail:  banskabystrica@planeoelektro.sk

Telefón:  048 / 290 13 12

  33 | PLANEO ELEKTRO - 1. poschodie

PLANEO Elektro pôsobí na Slovensku od roku 2009 ako najmladšia sieť elektropredajní. V súčasnosti 47 obchodov ponúka svojim zákazníkom sortiment spotrebnej elektroniky, malé a veľké domáce spotrebiče, IT techniku, telekomunikačnú a záhradnú techniku, hračky a bežné potreby do domácností.

Dynamický kvantitatívny a kvalitatívny rast posunul PLANEO Elektro už po niekoľkých rokoch do popredia v rámci elektrotrhu, jednak z pohľadu obratovej výkonnosti a rozsahu sortimentu, jednak z pohľadu pestrej škály služieb a širokej zákazníckej základne.

Rozhodovacie nákupné procesy zákazníkov ovplyvňujú mnohé aspekty a detaily, ktorým sieť prikladá značný význam v podobe komfortných služieb šitých na mieru: predĺženie záruky až na 5 rokov, poistenie výrobkov voči odcudzeniu alebo poškodeniu, variabilný splátkový systém, okamžitá výmena tovaru, doručenie tovaru zadarmo, odvoz a ekologická likvidácia starého spotrebiča, záručný a pozáručný servis, odborné poradenstvo vyškoleným personálom, darčekové poukazy na nákup výrobkov.

Starostlivosť o zákazníka v PLANEO Elektro nekončí predajom, preto snahou siete je a ostane aj naďalej budovanie trvalého, vzájomne výhodného vzťahu. Spokojnosť zákazníkov so službami PLANEO Elektro umožnila sieti vybudovanie bonusového programu Rodinná karta, ktorý v súčasnosti už eviduje registráciu bezmála 100 tis. majiteľov vernostných kariet.

Sieť PLANEO Elektro s celo územným pôsobením si uvedomuje aj svoju spoločenskú úlohu a zodpovednosť za každý región, v ktorom pôsobí. Okrem ekologických záväzkov spojených s likvidáciou starých spotrebičov a batérií podporuje viaceré projekty charitatívnych organizácií pracujúcich s deťmi - OZ Integrácia, venuje sa sponzoringu mnohých regionálnych a celoslovenských športových podujatí a v súčasnosti zamestnáva už vyše 630 zamestnancov zo všetkých kútov Slovenska.

PLANEO Elektro prostredníctvom pravidelných letákov a upútaviek na webovej stránke http://www.planeo.sk prináša svojim zákazníkom exkluzívne cenové ponuky z oblasti elektra, záhrady a potrieb pre domácnosť, predstavuje každoročné prichádzajúce novinky a ponúka celý rad užitočných informácií súvisiacich s výberom a kúpou nových spotrebičov.

33-1-poschodie

Pondelok - Nedeľa:

Obchodná pasáž: 9:00 - 20:00

Lidl: 7:00 - 20:00

 

Zatvorené počas štátnych sviatkov:
1.1., 6.1., Veľký piatok, Veľkonočná nedeľa, Veľkonočný pondelok, 1.5., 8.5., 5.7., 29.8., 1.9., 15.9., 1.11., 17.11., 25.12. 26.12.

Parkovanie

SC Point ponúka pre všetkých svojich návštevníkov až 90 parkovacích miest priamo na streche obchodného centra a ďalších 48 miest na pozemnom parkovisku. Všetci návštevníci parkovanie zadarmo po dobu 90 minút.

Lokalita

Nákupné centrum SC Point sa nachádza v centre Banskej Bystrice na mieste prezývanom aj "Hušták", neďaleko železničnej stanice a zastávky MHD. Dostupné je mestskou hromadnou dopravou, autom i pešo. Lokalita je ľahko dostupná zo všetkých smerov bez ohľadu na spôsob dopravy. Presná adresa je: Vajanského Námestie 15299 / 7, Banská Bystrica 974 01.

Doprava

Nákupné centrum SC Point je dostupné autom, mestskou hromadnou dopravou, bicyklom aj pešo.

Vlak
obchodné centrum je iba 10 minút pešej chôdze zo železničnej stanice v Banskej Bystrici.

MHD
V tesnej blízkosti nákupného centra sú dve zastávky mestskej hromadnej dopravy. Na Nám. S.H. Vajanského linky 24, 33, 34 a 90. Na zastávke Štadlerovo nábrežie linky 1, 2, 4, 6, 7, 8, 21, 22, 26, 41 a 97.