Partyland

Otváracia doba:

Po - Pia: 9.00 - 20.00

Kontakty:

Web:  http://www.partyland.sk

E-mail:  bb-point@partyland.sk

Telefón:  +421 918 476 444

  28 | PARTYLAND - 1. poschodie

Partyland obchod kde nájdete všetky párty produkty na Vašu oslavu, párty, karneval alebo svadbu. V predajni Partyland môžete nájsť najširší výber latexových balónov (viac ako 200 druhov) a fóliových balónov (viac ako 200 druhov), ktoré Vám s radosťou nafúkame héliom. Nájdete u nás aj obludné balóny čísla v 8 farebných prevedeniach a balóny písmena v dvoch farebných prevedeniach.

Tiež máme široký výber párty produktov, ako sú narodeninové sviečky, fontány na tortu, párty klobúčiky, girlandy, konfety rôznych tvarov a farieb a ďalšie produkty s ktorými si môžete vyzdobiť Vašu oslavu, párty, narodeniny alebo svadbu. V ponuke produktov máme aj jednorazový a riad, obrusy v rôznych farieb, motívom happy birthday a s obrázkami obľúbených rozprávkových postavičiek Vašich detí. Tiež konfety a lampióny šťastia rôznych tvarov a farieb.
PARTYLAND má veľký výber dámskych, pánskych a detských kostýmov na každú príležitosť ako je halloween, karneval, párty v kostýmoch. K svojim kostýmom si u nás môžete vybrať aj z bohatej ponuky doplnkov ku kostýmom ako sú Boa, parochne, rukavice, putá, klobúky, cylindre, zábavné okuliare, make-upy a ďalší široký výber párty doplnkov.

Jednou z celoročne predávaných produktov v PARTYLANDE je zábavná pyrotechnika, ktorou si môžete urobiť veľké finále na každej Vašej oslave, párty alebo svadbe. Ohňostroje (kompaky), prskavky, fontány, rímske sviece, a petardy to všetko nájdete v našej celoročnej ponuke.

V predajni PARTYLAND umiestňujeme aj sezónny tovar, ktorý je prispôsobený jednotlivý sviatkom ako je karneval, ples, Valentín, Halloween, Vianoce a Silvester a ďalšie.

partyland-mapa

Pondelok - Nedeľa:

Obchodná pasáž: 9:00 - 20:00

Lidl: 7:00 - 20:00

 

Zatvorené počas štátnych sviatkov:
1.1., 6.1., Veľký piatok, Veľkonočná nedeľa, Veľkonočný pondelok, 1.5., 8.5., 5.7., 29.8., 1.9., 15.9., 1.11., 17.11., 25.12. 26.12.

Parkovanie

SC Point ponúka pre všetkých svojich návštevníkov až 90 parkovacích miest priamo na streche obchodného centra a ďalších 48 miest na pozemnom parkovisku. Všetci návštevníci parkovanie zadarmo po dobu 90 minút.

Lokalita

Nákupné centrum SC Point sa nachádza v centre Banskej Bystrice na mieste prezývanom aj "Hušták", neďaleko železničnej stanice a zastávky MHD. Dostupné je mestskou hromadnou dopravou, autom i pešo. Lokalita je ľahko dostupná zo všetkých smerov bez ohľadu na spôsob dopravy. Presná adresa je: Vajanského Námestie 15299 / 7, Banská Bystrica 974 01.

Doprava

Nákupné centrum SC Point je dostupné autom, mestskou hromadnou dopravou, bicyklom aj pešo.

Vlak
obchodné centrum je iba 10 minút pešej chôdze zo železničnej stanice v Banskej Bystrici.

MHD
V tesnej blízkosti nákupného centra sú dve zastávky mestskej hromadnej dopravy. Na Nám. S.H. Vajanského linky 24, 33, 34 a 90. Na zastávke Štadlerovo nábrežie linky 1, 2, 4, 6, 7, 8, 21, 22, 26, 41 a 97.