Nákupy pre celú rodinu

mother-and-daughter-holding-shopping-bag-U4LXASG

Predstavujeme vám nové nákupné centrum Point. Našou filozofiou je byť miestom, kde šikovne vybavíte všetko potrebné pre každodenný život.

Ponúkame moderný priestor pre súkromné a pracovné stretnutia, praktické a rýchle nákupy. Skrátka všetko na jednom mieste. Naši architekti navrhli trojpodlažnú budovu tak, aby v nej bolo všetko blízko a vyhovovala najvyšším štandardom. Zaujímavým architektonickým riešením je mozaika na fasáde budovy vytvorená z obrazu výtvarníka Dominika Skuteckého, ktorý v Banskej Bystrici žil a pôsobil. Nákupné centrum Point sa nachádza v centre Banskej Bystrice a je ľahko dostupné autom, autobusom aj vlakom. Priamo pred budovou je zastávka s názvom SC Point, ponúkame aj dve vlastné parkoviská s kapacitou 138 miest. Point prináša  do Banskej Bystrice približne 40 rôznych prevádzok obchodov, služieb a gastro zariadení.  V nových priestoroch nechýbajú značky ako Lidl, Intersport, Teta drogeria, hračky Toyeto, Petcenter a ďalší. Priestor majú aj gastro prevádzky ako Burger Palace, Fajn Express Food či Sen Asian Taste. V celom nákupnom centre je wi-fi zadarmo, detské ihrisko a prebaľovacie pulty pre najmenších.

Pondelok - Nedeľa:

Obchodná pasáž: 9:00 - 20:00

Lidl: 7:00 - 20:00

 

Zatvorené počas štátnych sviatkov:
1.1., 6.1., Veľký piatok, Veľkonočná nedeľa, Veľkonočný pondelok, 1.5., 8.5., 5.7., 29.8., 1.9., 15.9., 1.11., 17.11., 25.12. 26.12.

Parkovanie

SC Point ponúka pre všetkých svojich návštevníkov až 90 parkovacích miest priamo na streche obchodného centra a ďalších 48 miest na pozemnom parkovisku. Všetci návštevníci parkovanie zadarmo po dobu 90 minút.

Lokalita

Nákupné centrum SC Point sa nachádza v centre Banskej Bystrice na mieste prezývanom aj "Hušták", neďaleko železničnej stanice a zastávky MHD. Dostupné je mestskou hromadnou dopravou, autom i pešo. Lokalita je ľahko dostupná zo všetkých smerov bez ohľadu na spôsob dopravy. Presná adresa je: Vajanského Námestie 15299 / 7, Banská Bystrica 974 01.

Doprava

Nákupné centrum SC Point je dostupné autom, mestskou hromadnou dopravou, bicyklom aj pešo.

Vlak
obchodné centrum je iba 10 minút pešej chôdze zo železničnej stanice v Banskej Bystrici.

MHD
V tesnej blízkosti nákupného centra sú dve zastávky mestskej hromadnej dopravy. Na Nám. S.H. Vajanského linky 24, 33, 34 a 90. Na zastávke Štadlerovo nábrežie linky 1, 2, 4, 6, 7, 8, 21, 22, 26, 41 a 97.